Thumbnail image
Çantë shpine Dunlop, rozë
5.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çanta sportive e dizajnuar nga brendi Dunlop, për shkollë, udhëtime etj. Ka material të fortë e të qëndrueshëm, një xhep të jashtëm dhe dimensione prej 420 x 140 x 310 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Prodhuesi Dunlop
Ngjyra Rozë
Madhësia 420 x 140 x 310 mm
Pesha [g] 375
GTIN 8711252158334
Kodi i produktit 8711252158334

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen