Thumbnail image
Çantë shpine, kaltër
7.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çantë shpine sportive për udhëtime, me material të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj lagështisë. Dimensionet e saj janë: 590 x 320 x 320 mm

Cilësitë

Materiali 100% Poliestër
Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 590 x 320 x 320 mm
Pesha Rreth 0.417 KG
GTIN 8711252994734
Kodi i produktit 8711252994734

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen