Thumbnail image
Çbllokuese gypash, 3 metra
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo çbllokuese e prodhuar nga kompania Kinzo shëben për çbllokimin e gypave të lavamanit. Ka material të fortë metalik dhe ka gjatësinë 3 metra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 220 x 30 x 180 mm
Pesha 0.270 KG
GTIN 8711252797496
Kodi i produktit 8711252797496

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen