Thumbnail image
Çekiç Kinzo, 300g
7.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çekiç me kualitet të lartë dhe peshë prej 300gr. Ka bisht druri me dorëz nga goma, me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 300 x 20 x 100 mm
Pesha Rreth 0.516 KG
GTIN 8711252718897
Kodi i produktit 8711252718897

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen