Thumbnail image
Çekiç Kinzo
7.76 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky çekiç është me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë dhe është shumë i lehtë për t'i përdorur. Pesha: 0.729, madhësia: 320 x 30 x 130 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 320 x 30 x 130 mm
Pesha Rreth 0.729 KG
GTIN 8711252718941
Kodi i produktit 8711252718941

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen