Thumbnail image
Çelës Lifetime, 19mm
3.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çelës për lirimin dhe shtrëngimin e burmeve me diametër 19mm. Pesha: 0.184kg, madhësia: 300x20x40mm..

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime
Madhësia 300 x 20 x 40 mm
Pesha Rreth 0.184 KG
GTIN 8711252760391
Kodi i produktit 8711252760391

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen