Thumbnail image
Çelës me 21 koka zëvendësuese nga brendi Kinzo
11.16 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky çelës është shum praktik sepse ka 21 copë koka të ndryshme që mund ti vendosësh sipas madhësisë dhe nevojës. Pesha: 0.505kg , madhësia: 290x40x160mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 290 x 40 x 160 mm
Pesha Rreth 0.505 KG
GTIN 8711252719146
Kodi i produktit 8711252719146

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen