Thumbnail image
Çelës për shtrëngimin dhe lirimin e burmeve 20 pjesë Kinzo
9.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky komplet përbëhet nga burmeve me madhësi dhe forma të ndryshme, si dhe një çelës për shtrëngimin dhe lirimin e tyre. Kompleti përfshinë 20 pjesë dhe ka peshë 0.373 kg dhe dimensione të përgjithshme 37 x 96 x 113 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 37 x 96 x 113 mm
Pesha Rreth 0.373 KG
GTIN 8711252923109
Kodi i produktit 8711252923109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen