Thumbnail image
Çizme ALPINA CROMO LOW 2.0 nr.42.5, 694Z-1
89.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë të lehta dhe të qëndrueshme të burrave. Bërë nga një kombinim i lëkurës, materialit artificial dhe tekstileve të fuqishme. Shualli është bërë nga një gomë Vibram që siguron stabilitet të mirë torsional, ndërsa sfungjeri Eva bën absorbimin e mirë dhe është e përshtatshme në mënyrë të përkryer për të ecur në terren të pabarabartë.

Cilësitë

Numri 42
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Zezë
GTIN GIDN-06238034
Kodi i produktit 694Z-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen