Thumbnail image
Çizme ALPINA CROMO MID 2.0 nr.42.5, 693Z-1
119.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Me linjën e re të modeleve të rehatshme me membranë të integruar, gomë Vibram dhe ajër dhe materiale të lehta në kombinime me ngjyra të freskëta, ne gjithashtu paraqesim modelin e Cromo 2.0 mesatar. Është përshtatur për këmbët e meshkujve për nevojat e udhëtimeve më të shkurtra ditore në të gjitha kushtet e motit. Ajo dallohet nga rahatia e saj, madhështia, butësia dhe lidhja e lehtë. Modeli është evolucioni i paraardhësit të tij, i cili u pranua mirë në treg. Ata e gjejnë veten mirë në botën kodrinore, si dhe në udhëtime të shkurtra ne natyren e mjedisit tonë.

Cilësitë

Numri 42
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Zezë
GTIN 3838427264814
Kodi i produktit 693Z-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen