Thumbnail image
Çizme ALPINA HELIOS nr.40, 691V-1
159.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli Helios është i dedikuar për turne të mesme. Pjesa e sipërme është bërë prej lëkure të grimcuar, 4 materiale të thata, që do të thotë se merr frymë. Për shkak të padit shtesë VCP nën shtresën anatomike, është e lehtë të rregulloni volumin e këpucëve, veçanërisht për këmbën e majtë dhe të djathtë. Lëkura e sipërme është e natyrshme

Cilësitë

Ngjyra Kafe
Numri 40
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
GTIN 3838432831049
Kodi i produktit 691V-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen