Thumbnail image
Çizme ALPINA HELIOS nr.44, 691V-1
159.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli Helios është i dedikuar për turne të mesme. Pjesa e sipërme është bërë prej lëkure të grimcuar, 4 materiale të thata, që do të thotë se merr frymë. Për shkak të padit shtesë VCP nën shtresën anatomike, është e lehtë të rregulloni volumin e këpucëve, veçanërisht për këmbën e majtë dhe të djathtë. Lëkura e sipërme është e natyrshme

Cilësitë

Numri 44
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN GIDN-06261586
Kodi i produktit 691V-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen