Thumbnail image
Çizme ALPINA Irin nr.36, 632D-2
109.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli IRIN nga një linjë e re e modeleve të rehatshme me membranën Alpitex që e zmbraps ujin, gomën Vibram me peshë të lehtë në ngjyra të freskëta. Përshtatur ndaj këmbëve të grave, të destinuara për turne më të shkurtër në të gjitha kushtet e motit. Ajo karakterizohet nga rahatia dhe hapësira e saj.

Cilësitë

Numri 36
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra
  • Hirtë
  • Rozë
GTIN 3838427264661
Kodi i produktit 632D-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen