Thumbnail image
Çizme ALPINA Kadore nr.45, 6989-1
124.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli Kadore është i përshtatshëm për male të mesme, për turne të mesme. Pjesa e sipërme është bërë tërësisht prej lëkure cilësore. Për shkak të shtresës VCP nën këmbën anatomike, vëllimi i këpucës mund të përshtatet veçmas në këmbën e majtë dhe të djathtë. Në qoftë se hiqni shtresën VCP, këpucët kanë volum më të madh. Përveç gomës Vibram, shualli ka avantazhe të tjera: stabilitet i mirë elastik dhe fleksibël, shtresa e këmbyeshme e UP zvogëlon presionin në mënyrë të besueshme, kështu që ecja është e butë dhe e rehatshme. Këpucët janë të dobishme në të gjitha stinët.

Cilësitë

Numri 45
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN GIDN-06247157
Kodi i produktit 6989-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen