Thumbnail image
Çizme ALPINA LADAKH CLASSIC nr.41, 6299-2
179.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Çizmet Ladakh janë të përshtatshme për male të ulëta. Pjesa e sipërme është tërësisht prej lëkure me cilësi të lartë, me një pamje "retro". Për shkak të shuallit VCP, vëllimi i këpucëve mund të përshtatet veçmas në këmbën e majtë dhe të djathtë. Në qoftë se hiqni shuallin VCP, këpucët kanë volum më të madh. Përveç gomës Vibram, shualli ka avantazhe të tjera: stabilitet i mirë elastik dhe fleksibël, shualli i këmbyeshëm i UP zvogëlon presionin në mënyrë të jashtëzakonshme, kështu që ecja është e butë dhe e rehatshme.

Cilësitë

Numri 41
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN 3838512786931
Kodi i produktit 6299-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen