Thumbnail image
Çizme ALPINA Prima Low 2.0 nr.40, 692Z-2
94.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucët PRIMA janë te përshtatshme për udhëtime më të lehta në këmbë. Pjesa e sipërme është bërë prej lëkure natyrore, e mbushur me membranë Alpitex që i reziston ujit, e cila është shumë e ajrosur. Për shkak të cilësisë së këpucëve të Vibram, këpucët janë të sigurta dhe të besueshme në të gjitha llojet e terrenit. Vibram gjithashtu ka avantazhe të tjera: rrotullim të mirë dhe stabilitet të rregullueshëm. Janë perfekte për të ecur në mënyrë të butë dhe të qetë.

Cilësitë

Numri 40
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN 3838427254303
Kodi i produktit 692Z-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen