Thumbnail image
Çizme ALPINA PRIMA MID nr.40, 690Z-2
118.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për këmbësorë Prima është menduar për turne të mesme të vështira malore. Pjesa e sipërme është e përbërë nga lëkurë natyrale, e mbushur me një membranë Alpitex, e cila është shumë e ajrosur. Për shkak të kualitetit të lartë Vibram sole, këpucët janë të përshtatshme dhe të sigurta në të gjitha llojet e terrenit. Goma Vibram ka dhe avantazhe të tjera: rrotullim të mirë dhe stabilitet të rregullueshëm. Ecja me këto këpucë është e butë dhe e rehatshme.

Cilësitë

Numri 40
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN 3838432404762
Kodi i produktit 690Z-2

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Perfekt

[email protected] e hënë, 16 nëntor 2020

Të bukura, të lehta, moderne

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen