Thumbnail image
Çizme ALPINA PRIMA MID nr.46, 690Z-2
139.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për këmbësorë Prima është menduar për turne të mesme të vështira malore. Pjesa e sipërme është e përbërë nga lëkurë natyrale, e mbushur me një membranë Alpitex, e cila është shumë e ajrosur. Për shkak të kualitetit të lartë Vibram sole, këpucët janë të përshtatshme dhe të sigurta në të gjitha llojet e terrenit. Goma Vibram ka dhe avantazhe të tjera: rrotullim të mirë dhe stabilitet të rregullueshëm. Ecja me këto këpucë është e butë dhe e rehatshme.

Cilësitë

Numri 46
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN GIDN-06260013
Kodi i produktit 690Z-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen