Thumbnail image
Çizme ALPINA SNOW TRACK nr.37, 691Z-1
119.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë dimërore alpinizmi që ofrojnë një shëtitje të këndshme në ditët e dimrit të ftohtë. Dallohen nga profili i tyre i dimrit, jakë e ngrohtë, shuall absorbues, mbrojtje e gishtërinjëve dhe thembrave. Këpucët janë të izoluara dhe të mbushura me membranë Alpitex që nuk e lëshon ujin.

Cilësitë

Numri 37
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Zezë
GTIN GIDN-06245882
Kodi i produktit 691Z-1

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen