Thumbnail image
Çizme ALPINA Stador nr.42, 6968-2
119.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucët Stador kanë për qëllim turne të mesme dhe të vështira. Pjesa e sipërme është bërë prej lëkure natyrore dhe tekstilit. Për shkak të shtresës shtesë VCP nën shuallin anatomik, është e lehtë të rregulloni volumin e këpucëve, veçanërisht për këmbën e majtë dhe të djathtë. Në qoftë se hiqni shtresen VCP, këpucët kanë volum më të madh. Goma e Vibram ka dhe avantazhe të tjera: rrotullim të mirë dhe stabilitet të rregullueshëm. Ecja është e butë dhe e rehatshme. Këpucën mund ta vishni në të gjitha kushtet e motit.

Cilësitë

Numri 42
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN GIDN-06289167
Kodi i produktit 6968-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen