Thumbnail image
Çizme ALPINA Tibet V nr.40, 6938-2
159.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucët Tibet janë të përshtatshme për male të ulëta. Pjesa e sipërme është bërë tërësisht prej lëkure, të veshur me një membranë Sympatex të papërshkueshme nga uji, e cila nuk toleron lagështinë dhe në të njëjtën kohë merr frymë, kështu që këpucët janë të dobishme në të gjitha stinët. Përveç gomës Vibram të besueshme, shualli i ri i përmirësuar ka avantazhe të tjera: stabilitet i mirë elastik dhe fleksibël, shtresa e ndërmjetme PU zvogëlon presionin në mënyrë të besueshme, kështu që ecja është e butë dhe e rehatshme.

Cilësitë

Numri 40
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Gjelbër e errët, Gjelbër
GTIN 3838512715368
Kodi i produktit 6938-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen