Thumbnail image
Çizme ALPINA Tracker Mid 37, 623D-1K
69.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për ecje për meshkuj janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe udhëtime më të lehta brenda disa orëve të ecjes në natyrë. Membrana Alpitex siguron luajtshmëri të mirë dhe rehati shtesë kur ecni në kushte të lagështa. Ndërmjetësuesi EVA zvogëlon presionin në mënyrë të besueshme, kështu që ecja është e butë dhe e rehatshme. Goma mbrojtëse rreth gishtave dhe thembrave mbron veshin e konsumimit të këpucëve. Membrana Alpitex siguron luajtshmëri të mirë dhe rehati shtesë kur ecni në kushte të lagështa.

Cilësitë

Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra
  • Portokalltë
  • Kafe
GTIN GIDN-06276304
Kodi i produktit 623D-1K

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen