Thumbnail image
Këpucë ALPINA Tropez nr.43, 623C-0K
69.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për ecje janë projektuar për të ecur nëpër qytet dhe për alpinizëm në turne të mesme. Pjesa e sipërme është bërë prej lëkure natyrale në kombinim me tekstil, i mbushur me një membranë Alpitex që është shumë e qëndrueshme ndaj ujit dhe që është shumë e ajrosur. Për shkak të kualitetit të lartë Vibram sole, këpucët janë te përshtatshme dhe të sigurta në të gjitha llojet e terrenit. Platforma pranë gomës Vibram gjithashtu ka avantazhe të tjera: stabilitet i mirë dhe i rregullueshëm. Ecja me këto këpucë është e butë dhe e rehatshme.

Cilësitë

Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Gjelbër e errët, Gjelbër
GTIN GIDN-06271891
Kodi i produktit 623C-0K

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen