Thumbnail image
Çizme ALPINA Tundra nr.42.5, 6931-2
98.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucët Tundra janë të përshtatshme për male të ulëta. Pjesa e sipërme është bërë tërësisht prej lëkure cilësore, e cila është e veshur me një membranë Alpitex të papërshkueshme nga uji. Me mirëmbajtjen e duhur, këpucët mund të përdoren në të gjitha stinët. Këpucët kanë mbështetje të mirë në zonën e kyçit, janë shumë te rehatshme dhe të dobishme për një grup më të gjerë përdoruesish.

Cilësitë

Numri 42
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Kafe
GTIN GIDN-06295443
Kodi i produktit 6931-2

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen