Thumbnail image
Çizme ALPINA Tundra nr.41, 6931-1
98.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucët Tundra janë të përshtatshme për male të ulëta. Pjesa e sipërme është bërë tërësisht prej lëkure cilësore, e cila është e veshur me një membranë Alpitex të papërshkueshme nga uji. Me mirëmbajtjen e duhur, këpucët mund të përdoren në të gjitha stinët. Këpucët kanë mbështetje të mirë në zonën e kyçit, janë shumë te rehatshme dhe të dobishme për një grup më të gjerë përdoruesish.

Cilësitë

Numri 41
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra Zezë
GTIN GIDN-06282587
Kodi i produktit 6931-1

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Teper te mira

Asllan e martë, 26 nëntor 2019

Jan shum shum te mira flm per korrektesin tuaj si gjithmom

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen