Thumbnail image
Çizme ALPINA VIPER MID nr.38, 631B-1K
64.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për femra VIPER MID janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe udhëtime më të lehta për trekking brenda disa orëve të ecjes në natyrë. Janë prej lëkure dhe materiali artificial nga jashtë, dhe përshtatet me këmbën femërore për aktivitete në të gjitha kushtet e motit. Ndermjetesuesi EVA zvogëlon presionin në mënyrë të besueshme, kështu që ecja është e butë dhe e rehatshme. Membrana Alpitex siguron luajtshmëri të mirë dhe rehati shtesë kur ecni në kushte të lagështa. Goma mbrojtëse rreth gishtave dhe thembrave mbron veshin e konsumimit të këpucëve.

Cilësitë

Numri 38
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Të rritur
Ngjyra
  • Hirtë
  • Kaltër
GTIN GIDN-06231453
Kodi i produktit 631B-1K

Vlerësimet1
1.00 (1 vlerësime)

Kepuc

Petrit e diel, 15 nëntor 2020

2 arsye jan pse sjam i knaqur me keto kepuc,
1. Njera nga kpucat eka premjen shum katastrofale ne maje dmth osht me defekt.
2. Kpucen jan te prodhuara para 4 viteve.

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen