Thumbnail image
Çizme Për Fëmijë ALPINA LIAM nr.27, 64291-K
54.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për ecje malore për fëmijë, janë të prodhuara me idenë se cfarë i nevojitet shputës së një foshnje. Pjesa e sipërme është prej lëkure, me një linjë Alpitex të papërshkueshme nga uji , dhe kjo është arsyeja pse këpucët janë të përshtatshme për veshje në të gjitha stinët. Pesha 280 g.

Cilësitë

Numri 27
Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Fëmijë
Ngjyra
  • Gjelbër e hapur, Gjelbër
  • Kuqe
GTIN 3838432827240
Kodi i produktit 64291-K

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen