Thumbnail image
Çizme Për Fëmijë ALPINA MOON nr.30, 6427-1K
54.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për ecje malore për fëmijë, janë të prodhuara me idenë se cfarë i nevojitet shputës së një foshnje. Pjesa e sipërme është prej lëkure, me një linjë Alpitex të papërshkueshme nga uji , dhe kjo është arsyeja pse këpucët janë të përshtatshme për veshje në të gjitha stinët. Pesha 270 g.

Cilësitë

Numri 30
Prodhuesi Alpina
Origjina Slloveni
Grupmosha Fëmijë
Ngjyra Verdhë
GTIN GIDN-06294465
Kodi i produktit 6427-1K

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen