Thumbnail image
Çizme Për Fëmijë ALPINA SANDY nr.38, 6428-1K
54.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për ecje malore për fëmijë, janë të prodhuara me idenë se cfarë i nevojitet shputës së një foshnje. Pjesa e sipërme është prej lëkure, me një linjë Alpitex të papërshkueshme nga uji , dhe kjo është arsyeja pse këpucët janë të përshtatshme për veshje në të gjitha stinët. Këpucët ofrojnë mbështetje në zonën e kyçit, dhe për shkak të cilësisë së lartë Vibram janë edhe më të sigurta dhe më të besueshme.

Cilësitë

Origjina Slloveni
Prodhuesi Alpina
Grupmosha Fëmijë
Ngjyra
  • Kaltër
  • Hirtë
GTIN GIDN-06225171
Kodi i produktit 6428-1K

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen