Thumbnail image
Dekorues festiv për derë, Ho ho ho
0.59 € 2.05 € (-71%)
Përshkrimi

Ky dekorim në formë kartoline me motive të festave të fundvitit, vendoset në dorëzën e derës dhe ka elemente refletimi. Dimensionet e tyre janë 30 x 90 x 220mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Modeli Ho Ho Ho
Madhësia 30 x 90 x 220 mm
Pesha Rreth 0.041 KG
GTIN 8711252050089
Kodi i produktit 8711252050089

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen