Thumbnail image
Deodorant sprej Clarins 100 ml
22.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Deodorant sprej nga Clarins për femra që jep freski trupit tuaj gjatë tërë ditës. Ky produkt lufton kundër djersës, qetëson trupin dhe mendjen si dhe i jep trupit aromë të këndshme. Shumë efektiv, i nevojshëm për higjienë maksimale.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Deodorant
GTIN 3380810675108
Kodi i produktit kCL1167510

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen