Thumbnail image
Disqe për prerje guri Kinzo, 10 copë
5.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto disqe shërbejnë për prerjen e gurit dhe të të gjitha materileve nga guri. Diametri i tyre është 115mm dhe pakoja përfshin 10 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 40 x 130 mm
Pesha Rreth 0.696 KG
GTIN 8711252717715
Kodi i produktit 8711252717715

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen