Thumbnail image
Disqe metali për prerje guri
6.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto disqe shërbejnë për prerjen e gurit dhe te gjitha materialeve nga guri. Diametri i tyre është 125mm dhe pakoja përfshin 3 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 25 x 130 mm
Pesha Rreth 0.547 KG
GTIN 8711252717746
Kodi i produktit 8711252717746

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen