Thumbnail image
Dritë kampingu, gjelbër
3.59 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo dritë është shumë e mirë kur të shkoni për kamping dhe po ashtu ajo nuk zë shumë vend. Ajo vjen me ngjyra të ndryshme, peshë 0.187KG dhe përmasa 48x120x137mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Ngjyra Gjelbër
Madhësia 48 x 120 x 137 mm
Pesha Rreth 0.187 KG
GTIN 8711252998176
Kodi i produktit 8711252998176

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen