Thumbnail image
Dry Kinzo, 30mm
1.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky dry i kualitetit të lartë e prodhuar nga kompania Kinzo ka material të fortë çeliku. Ka madhësinë 30mm dhe ka 3 çelësa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 20 x 80 mm
Pesha Rreth 0.099 KG
GTIN 8711252487335
Kodi i produktit 8711252487335

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen