Thumbnail image
Dry për kyçje, 3 copë
4.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dry për kyçje nga material i qëndrueshëm metalik. Pakoja ka 3 copë me dimensione prej 25, 30, 40 mm dhe secili ka nga tre çelësa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 150 x 10 x 160 mm
Pesha 0.220 KG
GTIN 8711252793917
Kodi i produktit 8711252793917

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen