Thumbnail image
Dry për kyçje 40mm
2.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dry për kyçje nga material i qëndrueshëm metalik. Ka dimensione prej 40 mm dhe vjen me tre çelësa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 140 x 20 x 90 mm
Pesha Rreth 0.148 KG
GTIN 8711252793887
Kodi i produktit 8711252793887

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen