Thumbnail image
Dry për kyçje 50mm
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dry për kyçje nga material i qëndrueshëm metalik. Ka dimensione prej 50 mm dhe vjen me tre çelësa.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 140 x 20 x 90 mm
Pesha Rreth 0.278 KG
GTIN 8711252793894
Kodi i produktit 8711252793894

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen