Thumbnail image
Dylbi Polaroid CB MT
23.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylbi për me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm, me lente të qarta transparente dhe me dimenzione të përgjithshme prej 79 x 66 x 210 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Polaroid
Madhësia 79 x 66 x 210 mm
Pesha Rreth 0.836 KG
GTIN 8711252155494
Kodi i produktit 8711252155494

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen