Thumbnail image
Dylbi Polaroid CB MT
36.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylbi për me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm, me lente të qarta transparente dhe me dimenzione të përgjithshme prej 218 x 76 x 213 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Polaroid
Madhësia 218 x 76 x 213 mm
Pesha Rreth 1.355 KG
GTIN 8711252155517
Kodi i produktit 8711252155517

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen