Thumbnail image
Dylbi Polaroid MT
9.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylbi për afër dhe larg me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm, me lente të qarta transaprente dhe me dimenzione të përgjithshme prej 60 x 190 x 180 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Polaroid
Madhësia 60 x 190 x 180 mm
Pesha Rreth 0.720 KG
GTIN 8711252030104
Kodi i produktit 8711252030104

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen