Thumbnail image
Dylbi Polaroid MT CB
13.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylbi për afër dhe larg me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm, me lente të qarta transparente dhe me dimenzione të përgjithshme prej 38 x 92 x 105 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Polaroid
Madhësia 38 x 92 x 105 mm
Pesha Rreth 0.293 KG
GTIN 8711252155470
Kodi i produktit 8711252155470

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen