Thumbnail image
Dylbi Polaroid , rezistent ndaj ujit
30.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dylbi për afër dhe larg me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm, rezistent ndaj ujit, me lente të qarta transparente dhe me dimenzione të përgjithshme prej 110 x 40 x 110 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Polaroid
Madhësia 110 x 40 x 110 mm
Pesha [g] 466
GTIN 8711252155524
Kodi i produktit 8711252155524

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen