Thumbnail image
Fanar i vogël Camp Active.
3.59 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fanari i vogël është shërbyes ideal për ndricim të ulët në netët e kampingut. Ka kulatitet dhe cilësi të mirë dhe është prodhuar nga brendi Camp Active. Dimenzionet e fanarit janë 40 x 68 x 130 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Madhësia 40 x 68 x 130 mm
Pesha 0.191 KG
GTIN 8711252157948
Kodi i produktit 8711252157948

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen