Thumbnail image
Fletë grirësi Topwrite.
22.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fletë grirësi nga marka Topwrite, fletë grirësi jua lehtëson grisjen e fletave të panevojshme në zyre. Grisë 6 fleta përnjëherë ka 230V dhe përmasa 31x13x31cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Topwrite
Madhësia 311 x 130 x 308 mm
Pesha Rreth 1.800 KG
GTIN 8711252225029
Kodi i produktit 8711252225029

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen