Thumbnail image
Krehër flokësh Touch of Beauty, 01
1.58 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krehër flokësh me dizajn të ndryshëm nga marka Touch of Beauty, janë me cilësi të mirë dhe kualitet të lartë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Touch Of Beauty
Modeli 1
Dimensionet [cm] 3.5 x 7.3 x 23.5
Pesha [g] 135
GTIN 8711252042015
Kodi i produktit 8711252042015

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen