Thumbnail image
Furçë pastruese për skarë BBQ
2.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Furça është e prodhuar nga BBQ Collection dhe ka kualitet të lartë, dhe jua lehtësojn punën e pastimit të grillit. Në furçë po ashtu keni edhe grryesin që i bie 2 në 1. Furça ka këtë dimenzion 250 x 30 x 100 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 250 x 30 x 100 mm
Pesha [g] 117
GTIN 8711252347783
Kodi i produktit 8711252347783

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen