Thumbnail image
Gel pastrues me shkumë për meshkuj Clarins 125 ml
7.89 € 27.09 € (-71%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geli pastrues është i përshtatshëm për pastrimin e butë të lëkurës mashkullore. Heq papastërtite nga lëkur,duke e lënë atë të ndritshme dhe të butë.Përmban ekstrakte bimore, pastron thellë,largon pluhurin dhe yndyrat,shton freski dhe nuk përmban sapun.Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës.Aplikojeni një sasi të vogël në lëkurë të njomur. Përhapeni ne fytyrë dhe qafë me lëvizje rrethore. Përdoreni ne mëngjes ose mbrëmje.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 3380810500103
Kodi i produktit kCL1150010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen