Thumbnail image
Gërryes për ngjyrë Kinzo
2.48 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pajisje shumë e nevojshme mundëson heqjen e ngjyrës, është prodhuar nga kompania Kinzo, është e kualitetit të lartë dhe ka material të fortë metalik.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 110 x 20 x 50 mm
Pesha Rreth 0.213 KG
GTIN 8711252797397
Kodi i produktit 8711252797397

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen