Thumbnail image
Grill Dunlop
45.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse nuk keni kohë shumë ose nuk jeni edhe shumë të uritur por doni ushqim të shpejt atëherë grilli nga brendi Dunlop mund të ju ndihmoj. Grilli ka dimenzione 14 x 25 x 36 cm dhe peshon rreth 3kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 140 x 250 x 360 mm
Pesha Rreth 3.125 KG
GTIN 8711252061405
Kodi i produktit 8711252061405

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen